Astrofous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009 Empty Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009

Δημοσίευση από Irida 13.10.09 19:37

Η τρίτη και 13 φεύγει .... η τετάρτη έρχεται ....
Η πλουσία σελήνη τα ξημερώματα κάνει χιαστή με το βόριο δεσμό και συνεχίζει τρέχοντας για να βγάλει τα υψηλής ραπτικής ρούχα της και να βάλει τη φόρμα εργασίας αφού μπαίνει στο ζώδιο της παρθένου ....
Από μόνο του αυτό βοηθάει στην φασίνα του σπιτιού για να γίνουν όλα με λεπτομέρεια .
Στην είσοδο της στο ζώδιο της κριτικής , της εργασίας και της παράνοιας (έχω πολύ από παρθένο για αυτό δικαιούμαι να έχω άποψη, χοχοχο) κάνει ένα τριγωνάκι με τον πλούτωνα , καθόλου κακό αλλά ούτε σπουδαίο ...
Το σπουδαίο είναι η είσοδος της άφρούλας στον όμορφο ζυγό που την κάνει λαμπερή και φινετσάτη (το τετράγωνο της με τον πλούτωνα είναι την επόμενη μέρα αλλά η δυναμική του υπάρχει ήδη στον αέρα οπότε προσοχή σε πάθη και μοιραίες καταστάσεις .... εκτός αν τα τραβάει ο κ...ς σας οπότε με τις υγείες σας και καλά ξεμπερδέματα)


Embarassed Embarassed Embarassed
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009

Δημοσίευση από astarti 13.10.09 22:27

Ιριδα πραγματικα μου αρεσει παρα πολυ αυτο που κανεις
και νιωθω μια τεραστια ευθυνη να το διαδωσω σε ολο τον κοσμο ..
στεναχωριεμαι που τα διαβαζουν λιγοι .. king εισαι βασιλισσα .
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009

Δημοσίευση από kourdistoportokali 14.10.09 0:00

χμμμμμμμμ .... με αφρο ΙΙ καλό μου ακούγεται ! όσο για το τετράγωνο ... ήδη νιώθω σαν να πατάω στους πρόποδες ηφαιστείου .... μπορεί να γίνει και δημιουργικό αυτό ...
kourdistoportokali
kourdistoportokali
Κρόνος

Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009

Δημοσίευση από Irida 14.10.09 0:33

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων για όσους δε με γνωρίζουν:
Είμαι μια χομπίστρια της αστρολογίας και η κάθε μου πρόταση μπορεί να εμπεριέχει λάθη σημαντικά οπότε έχετε με υποψη σας αλλά αρπάξτε την όποια ευκαιρία χωρίς φόβο και πάθος :D :D :D

Ευχαριστώ Αστάρτη !!!
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009

Δημοσίευση από Irida 14.10.09 1:16

Αυτή τη στιγμή έχω επιστροφή σελήνης
Ξέρω από μέσα σας θα λέτε και τι μας το λες? Χεστ....
Δίκιο έχετε αλλά να απλά είπα να κρατήσω ημερολόγιο εδώ μέσα επειδή κάνω οικονομία στο χαρτί και για περιβαλλοντικούς και για οικονομικούς λόγους (χαχαχα)

Πριν λίγο γύρισα από ένα χαλαρό ποτάκι με ένα όμορφο παλικάρι δυστυχώς μόνο γνωστός είναι ..... το γνωστό λάθος timing με έχει καταστρέψει ....

Το παλικάρι επειδή λατρεύω τις στατιστικές έχει ήλιο λέοντα αλλά που ???
Ακριβώς απέναντι από τον δικό μου πτωτικό ήλιο εγώ στις 12,31 του νερουλιάρη και αυτός στις 13 του βασιλιάαα...

Θα προσκομίσω ένα σύνθετο και μια συναστρία έτσι για να έχουμε ασχολίες ... παρακαλώ τους admin (είναι μεγάλο φόρουμ έχει δυο τρεις ) να πρωτοκολλήσουν την αίτηση μου και να προωθηθεί με συνοπτικές διαδικασίες γιατί είπαμε εδώ μέσα έχω βίσμα
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009

Δημοσίευση από astarti 14.10.09 17:58

Irida na sou po pos egina bilies sto grafeio ..kai to mats tha sinexistei avrio ..
me paroysia anoteron kai niotho xalia ..
dioti ayto tha einai to be continued ..
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009

Δημοσίευση από Irida 14.10.09 18:07

astarti έγραψε:Irida na sou po pos egina bilies sto grafeio ..kai to mats tha sinexistei avrio ..
me paroysia anoteron kai niotho xalia ..
dioti ayto tha einai to be continued ..

Αμαν ρε Αστάρτη τσάμπα κοιτάω τις στρολογικές εφημερίδες είναι hot οι μέρες ειδικά για παθιασμένα άτομα σαν έσενα .... πάρε ρεπό και μείνε μέσα επειδή χωρίς πλάκα έχει χωρισμούς η μέρα αύριο αν παρατραβηχτούν τα λουριά ... έχουμε ερμή στο ζυγό αλλά πόσο διπλωμάτης να είναι κι αυτός ???

Εγώ πληρώθηκα από τα φυλλάδια αλλά δεν πήρα όλα τα λεφτά, πήρα έναντι ...
Τεσπα από το ολότελα καλό κι αυτό και ποιος φταίει για όλα ?
Ο διας. Γιατί? Γιατί είναι τεμπέλης και βρίσκεται ακόμα σε σταση εργασίας (από τις 16.10 αρχίζει και κινείται πάλι ο τεμπέλης )
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009

Δημοσίευση από astarti 14.10.09 18:13

λες να γινει χαμος αυριο ? μην μου λες τετοια ..
εν θερμω το πηγα παραπανω το θεμα γιατι μου ειχε μαζευτει πολυ κατινοπιεση ...
και ειπα ε αει στο διαολο ..
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009

Δημοσίευση από Irida 14.10.09 18:20

Δες τι υπάρχει αύριο (κοίτα το δελτίο το αυριανό) και κάτσε στα αβγά σου . Από βδομάδα θα σε ρίξω στο τερέν , θα βρούμε μια μέρα να πας να τα σπάσεις.
Με πούστη άρη μην κάνεις και πολλά γιατί οι νερουλοί άρηδες παίζουν αλλιώς το παιχνίδι ....
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Τετάρτη 14/10/2009

Δημοσίευση από astarti 14.10.09 18:29

εχει ηδη κανονιστει δεν μπορω να κανω πισω .. εκανα θεμα μια συμπεριφορα .. επειδη ηταν αδικη και
απαραδεκτη
αρα παω για συγκρουση με συναδελφο μπροστα σε προισταμενο .
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης