Astrofous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009 Empty Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009

Δημοσίευση από Irida 15.10.09 12:48

Η Σελήνη συνεχίζει να είναι σχολαστική και αυξάνει την ψύχρα και την κριτική της ικανότητα κάνοντας σύνοδο με τον κρόνο.
Το μεσημεράκι κάνει ένα άδύναμο εξαγωνάκι με τον άρη (σε μοίρα έκλειψης αυτός και στην χειρότερη θέση του ).
Συνεχίζοντας βάζει το κραγίον της και μετά κλείνει ραντεβού για να πάει στο κομμωτήριο και πιάνεται μαλλί με μαλλί με την κουτσομπόλα γειτόνισσα γιατί φοράνε το ίδιο συνολάκι (είσοδος σελήνης στο ζυγό, τετράγωνο με πλούτωνα και σύνοδο με αφροδίτη). Η γειτόνισσα νικάει να το ξέρετε. Οπότε καλύτερα να κάνετε την φίλη στην κοκέτα γειτόνισσα. Συμφέρει ...

Το απόγευμα ο άρης καλεί τους αυλικούς του να του στρώσουν το κόκκινο χαλί και αυτοί δεν αντέχουν να τον δυσαρεστήσουν αφού παίρνει θέση βασιλιά και τον γλείφουν γιατί η βασιλεία του θα κρατήσει 8μήνες... king
Το βράδυ ότι κι αν ακούσετε μην σας ανέβει το αίμα στο κεφάλι και έχουμε εγκεφαλικά και πιέσεις, όλα αυτά γιατί ο ήλιος κάνει χιαστή με τον ουρανό.

Πάντως ότι κι αν λένε τα άστρα είναι παρασκευή και ακολουθεί το Σαββατοκυριακο και μόνο γι' αυτό η μέρα τσουλάει εύκολα


jocolor jocolor jocolor
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009

Δημοσίευση από Irida 15.10.09 13:53

Και μια πολύ καλή είδηση, επιλέξτε ένα ουρανί αέρινο φορεματάκι (μπορείτε και τζινάκι ξεβαμμένο, τα γουστάρει αυτά το αντισυμβατικό ζώδιο του υδροχόου) γιατί ο χουβαρντάς διας (στα greeklish γράφεται hoover-andras, από τη γνωστή μάρκα σκούπας και γίνεται hoovardas) από την παρασκευή βάζει μπρος την μηχανή και κινείται ξανά (είχε γυρίσει ορθόδρομος, αλλά ήταν σε ακινησία το ρεμάλι κάτι μέρες τώρα).

Για πληροφόρηση των αναγνωστών-φιλενάδων μου (συμπεριλαμβάνω και τον jannus lol! lol! ) ίσως θέματα που στα τέλη μαρτίου είχαν μείνει στα συρτάρια ξανανοίγουν και θεωρώ ανοίγουν με καλή κατάληξη για τους περισσότερους (έχει τρίγωνα ο διας, το προσεχές δίαστημα, με ερμή και αφρούλα)
jocolor
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009

Δημοσίευση από astarti 15.10.09 15:10

:lol: :lol: :lol: :lol:

οτι εισαι θεα στο ειπα ? αν ναι στο ξαναλεω
και αυτο με τον δια και τα χουβαντιλικια του - ε να αυτα φοβαιμαι ..
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009

Δημοσίευση από h_emy 15.10.09 15:34

ιριδα, τα θεματα που ειχαν μπει στα συρταρια τελη απριλη, ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
h_emy
h_emy
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2032
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2009
Ηλικία : 61
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009

Δημοσίευση από astarti 15.10.09 15:38

h_emy έγραψε:ιριδα, τα θεματα που ειχαν μπει στα συρταρια τελη απριλη, ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οταν περασει απο τις ιδιες μοιρες ο θεος ..
εγω παντως το εζησα με τον δια αναδρομο
και ξερεις τι μποναμα μου εφερε οταν ξαναπιασε ωροσκοπο
στο τελος του καλοκαιριου ..
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009

Δημοσίευση από h_emy 15.10.09 15:47

ωραια. αρχες δεκεμβρη. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ευχαριστω
h_emy
h_emy
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2032
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2009
Ηλικία : 61
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009

Δημοσίευση από astarti 15.10.09 15:52

για να δουμε .. τι θα σπειρει .. bounce
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009

Δημοσίευση από Irida 15.10.09 19:23

h_emy έγραψε:ιριδα, τα θεματα που ειχαν μπει στα συρταρια τελη απριλη, ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Έμυ ο διας θα κινείται όλο το υπόλοιπο του οκτώβρη στις 17 μοίρες και μόλις πληροφορήθηκα ότι το υδροχοάκι η βαφτιστήρα μου, παρότι δεν έχει πλανήτες στις 17μοίρες του υδροχόου αλλά έχει στις 16,55 του κριού κρόνο(άρα εξάγωνο), στην κλήρωση χθες για την σημαία, πάει 6η Δημοτικού , βγήκε σημαιοφόρος για την 25μάρτη και είχε χαζοχαρεί. Μόλις μου το είπε, της είπα καλά αγάπη μου γιατί δε με πήρες να μου το πεις αμέσως να παίξω τζόκερ μήπως είμαι τυχερή και γω σε κάτι (η μικρούλα μου γέλαγε ).
Συνεχίζω με κίνηση δια :
μέχρι τις 15 νοέμβρη κινείται στις 18μοίρες, μέχρι τις 24 νοέμβρη στις 19μοίρες και μέχρι την 1η δεκέμβρη στις 20μοίρες. Οπότε όσοι έχετε πλανήτες σε αυτές τις μοίρες να έχετε το νου σας. Ο διας ξαναβρέθηκε στις μοίρες αυτές από 17 μέχρι τις 20 από τέλη μάρτη εως μέσα απρίλη με ορθή κίνηση και από 24 αυγούστου μέχρι προχθες με ανάδρομη κίνηση. Για ψάξτε τι θέματα είχατε και πείτε μου ξαναεμφανίζονται?
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων για την Παρασκευή 16/10/2009

Δημοσίευση από astarti 15.10.09 21:12

Irida έγραψε:
h_emy έγραψε:ιριδα, τα θεματα που ειχαν μπει στα συρταρια τελη απριλη, ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Έμυ ο διας θα κινείται όλο το υπόλοιπο του οκτώβρη στις 17 μοίρες και μόλις πληροφορήθηκα ότι το υδροχοάκι η βαφτιστήρα μου, παρότι δεν έχει πλανήτες στις 17μοίρες του υδροχόου αλλά έχει στις 16,55 του κριού κρόνο(άρα εξάγωνο), στην κλήρωση χθες για την σημαία, πάει 6η Δημοτικού , βγήκε σημαιοφόρος για την 25μάρτη και είχε χαζοχαρεί. Μόλις μου το είπε, της είπα καλά αγάπη μου γιατί δε με πήρες να μου το πεις αμέσως να παίξω τζόκερ μήπως είμαι τυχερή και γω σε κάτι (η μικρούλα μου γέλαγε ).
Συνεχίζω με κίνηση δια :
μέχρι τις 15 νοέμβρη κινείται στις 18μοίρες, μέχρι τις 24 νοέμβρη στις 19μοίρες και μέχρι την 1η δεκέμβρη στις 20μοίρες. Οπότε όσοι έχετε πλανήτες σε αυτές τις μοίρες να έχετε το νου σας. Ο διας ξαναβρέθηκε στις μοίρες αυτές από 17 μέχρι τις 20 από τέλη μάρτη εως μέσα απρίλη με ορθή κίνηση και από 24 αυγούστου μέχρι προχθες με ανάδρομη κίνηση. Για ψάξτε τι θέματα είχατε και πείτε μου ξαναεμφανίζονται?

εγω με ωροσκοπο στις 18 παντως εχω να πω πως εδωσε πολλα αναδρομος ..
για να δουμε τωρα τι θα κανει ο γεννεοδωρος ...
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης