Astrofous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09 Empty Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09

Δημοσίευση από Irida 17.10.09 0:39

Αυτή τη στιγμή που γράφω ξημερώνει σάββατο και οι ρομαντικές ψυχές σήμερα θα γράψουν ποιήματα (Αστάρτη ακούς ??? ) , θα δούν όνειρα, θα φτιάξουν τον πιο όμορφο πίνακα ζωγραφικής ή θα ταξιδέψουν με το μυαλό τους σε κόσμους μαγικούς και ονειρεμένους ... Είναι μια υπέροχη μέρα αυτό το σάββατο με τον αέρινο ήλιο της αρμονίας να κάνει τρίγωνο με τον ποσειδώνα και την σελήνη να κάνει από το ζυγό σύνοδο με ερμή και τρίγωνα με δια και χείρωνα...
Η ατμόσφαιρα σήμερα μπορεί να σας κάνει να ερωτευθείτε ακόμα και το υπέροχο τασάκι του club που είναι γεμάτο αποτσίγαρα...

Η κυριακή είναι μια άλλη μέρα έχει νέα σελήνη, δείχνει την τάση για νέα σχέδια αλλά όπως έγραψα ζητάει να υπάρξει μοιραία κατάληξη στα παλιά.
Όσοι πιστεύετε ότι βγαίνουν κάντε ευχές στις 8.33 το πρωί αλλίως αν ξυπνήσετε πάτε εκκλησία και ανάφτε ένα κεράκι και για μένα .
Το απόγευμα μάλλον είναι μελαγχολικό γιατί η σελήνη μπαίνει στον σκοτεινό σκορπίο και συνειδητοποιείτε ότι η επόμενη μέρα είναι Δευτέρα άρα δουλεύετε .
Μόλις το συνειδητοποιήσετε αυτό ρίχνετε ένα καβγά με όποιον βρεθεί μπροστά σας και εύχομαι να είναι γκόμενος επειδή μετά τον καβγά υπάρχουν προοπτικές για παθιασμένο σεξ....(σελήνη τετράγωνο άρη και εξάγωνο με πλούτωνα).... Μετά ύπνο ...γιατί η δευτέρα έρχεται...
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09

Δημοσίευση από Irida 17.10.09 0:47

Κι επειδή η μέρα ευννοεί την ομορφιά και την φαντασία, θα σας δείξω ένα έργο τέχνης που θέλω στη συλλογή μου ...

προειδοποιώ κάτω τα ξερά σας το αριστούργημα είναι για τα δόντάκια μου και μόνο
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09

Δημοσίευση από Irida 17.10.09 0:49


Επειδή το μωρό βόσκει στο Αμέρικα, αν δείτε κάτι στο Ελλάντα να του μοιάζει, σας παρακαλώ φίλες μου συμφορουμίστριες να μπαγλαρώστε τον σωσία σε ένα σακί και φέρτε τον μου, χωρίς δεύτερη σκέψη.

ευχαριστώωωω


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Irida στις 17.10.09 0:53, 1 φορά
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09

Δημοσίευση από astarti 17.10.09 0:51

xa xa xa xa xa xa xa xa xa irida ..
na xa ola ta asteria toy ouranoy na soy ta xariso ..
kai opoio remali se agapisei an den katalavei ti thisavro exei sta xeria toy
apo ton diko mou balta tha perasei promise geek

you are a queen - ki an grapso simera .. tha einai mono gia sena ..
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09

Δημοσίευση από Irida 17.10.09 0:55

astarti έγραψε:xa xa xa xa xa xa xa xa xa irida ..
na xa ola ta asteria toy ouranoy na soy ta xariso ..
kai opoio remali se agapisei an den katalavei ti thisavro exei sta xeria toy
apo ton diko mou balta tha perasei promise geek

you are a queen - ki an grapso simera .. tha einai mono gia sena ..

Ευχαριστώ Αστάρτη, αλλά αν μπορείς να μου φέρεις τον Brandley θα σου ήμουν ευγνωμων ;) ;) ;)
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09

Δημοσίευση από ploytonas 17.10.09 9:58

ιριδα θα αναψω εγω κερακι για σενα και θα κανω ταμα ναρθει το παλικαρι να σε παρει .......το μεταφορικο μεσο το αφηνω σε σενα.......
ploytonas
ploytonas
Δίας

Αριθμός μηνυμάτων : 731
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 51

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09

Δημοσίευση από Irida 17.10.09 12:05

ploytonas έγραψε:ιριδα θα αναψω εγω κερακι για σενα και θα κανω ταμα ναρθει το παλικαρι να σε παρει .......το μεταφορικο μεσο το αφηνω σε σενα.......

Ευχαριστώ Πλούτο με συγκινείς !!! bounce bounce bounce
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09

Δημοσίευση από ploytonas 17.10.09 15:43

ετσι ειμαι εγω συγκινω δεν συγκινουμε... lol!
ploytonas
ploytonas
Δίας

Αριθμός μηνυμάτων : 731
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 51

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου και Κυριακής 17-18/10/09

Δημοσίευση από AlmostThere 17.10.09 18:28

Irida έγραψε:
Το απόγευμα μάλλον είναι μελαγχολικό γιατί η σελήνη μπαίνει στον σκοτεινό σκορπίο και συνειδητοποιείτε ότι η επόμενη μέρα είναι Δευτέρα άρα δουλεύετε .
xaxaxaxxax :lol:
Καλό!
AlmostThere
AlmostThere
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 307
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 93

http://wroskopos.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης