Astrofous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Τετάρτης 16/12/09

Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Τετάρτης 16/12/09 Empty Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Τετάρτης 16/12/09

Δημοσίευση από Irida 16.12.09 5:10

Νέα σελήνη στο τοξότη σήμερα το μεσημέρι με καλές όψεις τριγώνου με τον Άρη και εξαγώνου με την τριάδα στον υδροχόο (ιδιομοιρία νέας σελήνης με τον Ποσειδώνα ) , αρκετά κοντά στην νέα σελήνη η αφρούλα από τις 18 μοίρες , αλλά και τετράγωνο με τον ουρανό .... Για τα ζώδια της φωτιάς πολύ καλή η νέα σελήνη με όραμα, προοπτικές και αισιοδοξία, για τα μεταβλητά με πλανήτες γύρω στις 24 μοίρες ας επικοινωνήσουν με το δικηγόρο τους να ξέρουν τι διατροφή δικαιούνται αν αποφασίσουν το διαζύγιο, τι παίρνουν αν διαλύσουν την επιχείρηση από το συνεταίρο και ποια η αποζημίωση αν τα σπάσουν με τον εργοδότη τους για κάθε ενδεχόμενο γιατί όλα παίζουν ......
Επίσης προσοχή στα απότομα και ξαφνικά .... τα λαμπάκια του δέντρου δεν μπαίνουν στο νερό , θα υπάρξει βραχυκύκλωμα και θα καρβουνιάσουν τα πάντα , με 9 μποφόρ δεν ταξιδεύεις στο Αιγαίο με σκούνα θα πνιγείς, το αυτοκίνητο δεν είναι για να κάνεις προσομοίωση του άσπρου σίφουνα και ο υπολογιστής δεν θα σου δώσει έτοιμα μελομακάρονα αν βάλεις στο σκληρό του το μίγμα....

ΥΓ 1: το όνομα μου είναι γνωστό σε όσους θέλουν να μου στείλουν χριστουγεννιάτικη κάρτα ή να με πάρουν τηλ. λόγω των ημερών ή αισθάνονται ότι θέλουν να νιώσουν ''το τρυφερό μου χάδι''. Δεν απέκρυψα ποτέ τα στοιχεία μου, κάτι που δεν είδα να κάνουν. Έχω όνομα, επίθετο, δυο τηλέφωνα σταθερό και κινητό (όχι με κάρτα αλλά με σύνδεση ) στο όνομα μου (11880 λοιπόν ). Επίσης για να μην ξοδεύονται, στο ίντερνετ υπάρχουν τα στοιχεία μου με όλα τα παραπάνω δεδομένα στην επαγγελματική μου ταυτότητα στο σύλλογο που ανήκω και είναι σε όλους φανερά, αν καταλαβαίνουν τι σημαίνει αυτό. Οπότε μηνύματα που δεν πρόλαβα να δω που μου ευχόντουσαν, ας μπουν στον κόπο να μου τα επαναλάβουν, να τους πω κι εγω τις ευχές μου ......

Σας χαιρετώ και Καλημέρα

jocolor jocolor jocolor


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Irida στις 16.12.09 5:55, 1 φορά
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Τετάρτης 16/12/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Τετάρτης 16/12/09

Δημοσίευση από Irida 16.12.09 5:29

Επειδή υπάρχουν αρκετοί με αστρολογική γνώση και ευχάριστο λόγο για την νέα σελήνη βρήκα άρθρο και ενημερώθηκα
ορίστε λοιπόν : [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Άλλο ένα άρθρο για την νέα σελήνη που όμως δεν με ενθουσίασε, αλλά πάρτε να έχετε να διαβάζετε :
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΥΓ 2 : για τους υδροχόους είναι καλή νέα σελήνη , για τους υδροχόους με σελήνη λέοντα στην μοίρα της νέας σελήνης είναι σούπερ νέα σελήνη και να τραγουδάτε μαζί μου το : come to me για να την βρεις ....η αναμνηση από το Greece θα σου μείνει για forever (στη θέση του Greece μπορείτε να βάζετε ό,τι θέλετε) Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Τετάρτης 16/12/09 808959
ΥΓ 3 : θερμή παράλειψη μου η αφροδίτη πλησιάζει με τρέλα και κορδέλα τον άρη (τους χωρίζει μια μοίρα και κάτι ψιλά) για να κάνουν τρίγωνο φωτιά .... τα ζώδια της φωτιάς αυτό τον καιρό προτιμούνται για χρήση εως και κατάχρηση ..... αλλά και τα αέρινα του τέλους 2ου δεκαημέρου καλά είναι να τα βάλετε στην λίστα με τα επιλεγμένα προϊόντα writing1
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Τετάρτης 16/12/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Τετάρτης 16/12/09

Δημοσίευση από Irida 16.12.09 5:52

Πάρτε και μια πρόταση δώρου που η μεγαλόπρεπη σελήνη μου queen λατρεύει I love you.
Έχουν παγιέτες, ωραία χρώματα και δημιουργήθηκαν για να στηρίξουν ένα καλό σκοπό
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

στο σίτε θα βρείτε τα καταστήματα που τα πουλάνε και άλλες χρήσιμες πληροφορίες
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Τα κέρδη από την πώληση των προϊόντων, χρηματοδοτούν το «Σπίτι του Στόχου», το πρότυπο Κέντρο Πρόληψης που λειτουργεί καθημερινά παρέχοντας ΔΩΡΕΑΝ προληπτικές εξετάσεις στις γυναίκες με την επιστημονική ευθύνη του Γενικού Ογκολογικού Νοσοκομείου «Οι Άγιοι Ανάργυροι».
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης