Astrofous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

+2
ploytonas
Irida
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από Irida 18.10.09 12:47

Καλή εβδομάδα να έχουμε και θα έχουμε.
Η δευτέρα είναι μια μέρα που ευννοεί τα σχέδια για κάθε τι καλύτερο....συνεχίζω και θα εξηγήσω την αποψη μου.
Η σελήνη κινείται στον παθίαρη σκορπιό , μεγαλώνει αφού έρχεται από νέα σελήνη , χωρίς να κάνει σκληρές όψεις εκτός από το βράδυ που κάνει ένα τετραγωνάκι με τον δια αλλά αμελητέα η δράση του γιατί την τρίτη έχουμε μια υπέροχη όψη της οποίας η δράση υπάρχει ήδη .....(θα πω παρακάτω αλλα θέλω να υπαρχει σασπένς στο κείμενο μου, εδώ μπαίνει και ήχος τυμπανου )

Πηγαίντε λοιπόν κομμωτήριο , στην αισθητικό , στα μαγαζιά και ψωνίστε, με άφρο, ερμή και ήλιο ζυγό και άρη λέοντα μόνο τα καλύτερα θα πάρετε.
Όχι ηλεκτρολογικά-ηλεκτρονικά , το δοκίμασα και βγήκε προβληματικό το εργαλείο , έχω να πάω να το αλλάξω σήμερα κι αν δε μου το αλλάξουν, θα κάνω καβγάααα (χοχοχοχο) ..... Μείνετε λοιπόν σε αγορές αντικειμένων ή υπηρεσιών καλλωπισμού και τέχνης .
Όχι υπερβολές όμως ( ο διας είναι και υπερβολή), γιατί οι λογαριασμοί τρέχουν και τα λεφτά έχουν στερέψει.... κλαψ λιγμ ....
Η SYPER όψη που έρχεται είναι : Ερμής τρίγωνο Δια σε αέρινα ζώδια (υδροχόο και ζυγό αντίστοιχα) στις 17 μοίρες.
Σχέδια που ήταν από καιρό στην κατάψυξη, ιδέες που καρβούνιασαν από το πολύ ψήσιμο και γράμματα που ποτέ δεν έφτασαν στον σωστό προορισμό (μου έτυχε και αυτό με τους ανάδρομους το κέρατο τους, αλλά σταματάω να τους βρίζω μπας και αποφασίσουν να με πριμοδοτήσουν τώρα οι καλοί, υπεροχοι και φανταστικοί ερμούκος και διας ... πωπω γλείψιμο !!!) τώρα τώρα τώρα είναι η ώρα τους να αποψυχθούν, να μπούν στο τραπέζι και να μας ανοίξουν την όρεξη ή να παραδοθούν από τον ταχυδρόμο στον σωστό άνθρωπο, στο σωστό μέρος για να πάρουν σάρκα και οστά.....
Ετοιμαστείτε λοιπόν ψυχολογικά και εμφανισιακά να υποδεχτείτε κάτι καλό που περιμένατε καιρό ειδικά όσοι έχουν στα αέρινα πλανήτες γύρω στις μοίρες της όψης.

Υ.Γ. Μήνυμα για τον Ερμή και τον Δια : Παλικάρια είμαι έτοιμη από καιρό, άντε ρίχτε τα τηλεφωνήματα που περιμένω μήνες τώρα . Είμαι έτοιμη να αντιμετωπίσω την ευτυχία και την επιτυχία. Μην δειλιάσετε , δώστε τα μου απλόχεραααα !!!
Υ.Γ. 2 Προς τους ενοικους του φόρουμ ζητάω να γράψουν ότι καλό εμφανιστεί αυτές τις μέρες
Υ.Γ. 3 Η δράση της όψης θεωρώ ότι είναι περίπου 3 με 5μερούλες , ματάκια ορθάνοιχτα λοιπόν και έτοιμοι όλοι να κλείσουμε το ένα ματάκι μας στην τύχη που περιμένουμε να μας χτυπήσει την πόρτα.
Υ.Γ. 4 Μην αφήσετε την πόρτα ανοιχτή , έχουν και οι ληστές τρίγωνο ερμή - δια . Απλά το νου σας να ακούσετε το κουδούνι .

jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από ploytonas 18.10.09 18:42

ιριδα το αρθρο σου ειναι πολυ καλο. το νου μας λοιπον . bounce
ploytonas
ploytonas
Δίας

Αριθμός μηνυμάτων : 731
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 51

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από astarti 18.10.09 19:07

Ιριδα υποκλινομαι...και παλι
θελω να κανω κατι να διαβασει τα κειμενα σου ολος ο κόσμος ...

cheers cheers cheers cheers
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από Irida 18.10.09 19:21

astarti έγραψε:Ιριδα υποκλινομαι...και παλι
θελω να κανω κατι να διαβασει τα κειμενα σου ολος ο κόσμος ...

cheers cheers cheers cheers

Στείλτο στο Star να το διαβάζει η Πετρούλα στις ειδήσεις πριν τον καιρό :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από astarti 18.10.09 20:04

χα χα χα χα χα χα χα βρε λες ?
εσυ θα το διαβαζεις γιατι η πετρουλα .. ? ποσοστα δεν θελω λολ
αν και λαδεμπορας θα σε βγαλω στην πιατσα χωρις ωφελος .
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από Irida 18.10.09 20:11

astarti έγραψε:χα χα χα χα χα χα χα βρε λες ?
εσυ θα το διαβαζεις γιατι η πετρουλα .. ? ποσοστα δεν θελω λολ
αν και λαδεμπορας θα σε βγαλω στην πιατσα χωρις ωφελος .

Δουλειά να ναι κι ότι να ναι , εδώ που φτάσαμε
αλλά ρε Αστάρτη για να βγαίνω εγώ στο Star θα με φάει η αποτρίχωση , το κομμωτήριο και το gym ενώ η Πετρούλα είναι έτοιμη . Αρκούμε στο κειμενογράφος , δουλειά γραφείου που γίνεται κι από το σπίτι, αν έχεις καλό προϊστάμενο (πράγμα σπάνιο :twisted: )

Πάντως τώρα με το τριγωνάκι όποια πρόταση δεκτή προς συζήτηση
alien
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από astarti 18.10.09 20:13

αρχιζω να το δουλευω το θεμα ιριδα ..
και να ξερεις ,, πως σπανιως αποτυγχανω αμα εχω στοχους ..
απλα ειμαι αιγα το οποιο σημαινει συν τω χρονω .. συμβαινουν τα θεματα .. αυτο ..
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από Irida 18.10.09 20:26

astarti έγραψε:αρχιζω να το δουλευω το θεμα ιριδα ..
και να ξερεις ,, πως σπανιως αποτυγχανω αμα εχω στοχους ..
απλα ειμαι αιγα το οποιο σημαινει συν τω χρονω .. συμβαινουν τα θεματα .. αυτο ..

Κάνε με φίρμα να βγαίνω μαζί με την Lady να κάνουμε πολιτικά σχόλια, να πίνω καφέ με την Πετρούλα και να πιανόμαστε τρέσα την τρέσα για το ποια θα έχει περισσότερο τηλεοπτικό χρόνο, να δω τη μάνα μου να παθαίνει εγκεφαλικό που τσάμπα με σπούδαζε και τους πρώην γκόμενους μου να λένε ότι με χώρισαν επειδή ημουν νούμερο, μεγάλο νούμερο και περίμεναν αυτό τον ξεπεσμό μου. Να γράφουν για πάρτη μου όλες οι κατίνες για το ποσό της μεταγραφής μου στο Αlter σε μεσημεριανό και να πληρώνομαι αδρά για να γράφω τις απαντήσεις των μοντέλων στα καλλιστεία .... Τι όνειρο ζωής Exclamation Exclamation Exclamation

Αλλά το πανεπιστήμιο τι το ήθελα ?
Αυτός ο ΣΕΠ στο σχολείο με κατέστρεψε, αντί να με σπρώξουν σε καμμιά σχολή μοντέλων (εδώ γελάμε 163 φορές, όσοι οι πόντοι που έχω μπόι) και σε ΙΕΚ δημοσιογραφίας, βόσκησα σε λάθος χωράφια χρόνια
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από astarti 18.10.09 20:28

ιριδα
αυτη η αποψη ειναι συντηριτικη ..
ισα ισα που η τελε θελει ατομα μορφωμενα για να μην νικανε οι πετρουλες ..
εμεις αλλαζουμε τον κοσμο
δεν αλλαζει μονος του ..
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από Ri Hat 19.10.09 10:27

Λοιπον Ιριδακι, επειδη σε ...'παρακολουθω' εδω και 2 σχεδον χρονια, και λογω διαισθησης ηξερα την....'πορεια' σου, δεν θα σε κομπλιμενταρω , γιατι εμενα αυτο που κανεις μου φαινεται λιγο για τις δυνατοτητες σου....
εχω λοιπον να σου κανω μια προταση, σαν αρχη ,ετσι για να αρχισεις να ξεδιπλωνεις ακομα περισσοτερο το ταλεντο σου, στην αρχη σκεφτηκα να σου προτεινω να κανεις και εβδομαδιαιες για καθε ζωδιο, αλλα επειδη τελικα ειμαι πολυ λογικο ατομο , σκεφτηκα οτι ειμαστε ακομα λιγες εδω μεσα, οποτε θα μπορουσες να εχεις ενα αρχειο με τον χαρτη της καθεμιας και να βγαζει συγκεκριμενα την πορεια τις εβδομαδας και στον τομεα που αφορα την καθεμια.
και αργοτερα γραφεις μηνιαιες, και ετησιες για ολες μας...
τι λες?
εγω μπορω να σε βοηθησω.... φυσικα....θα στεκομαι βραχος διπλα σου...σιωπηλα και ηθικα....
ενταξ?????
Ri Hat
Ri Hat
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 253
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από Irida 19.10.09 13:02

Ri Hat έγραψε:Λοιπον Ιριδακι, επειδη σε ...'παρακολουθω' εδω και 2 σχεδον χρονια, και λογω διαισθησης ηξερα την....'πορεια' σου, δεν θα σε κομπλιμενταρω , γιατι εμενα αυτο που κανεις μου φαινεται λιγο για τις δυνατοτητες σου....
εχω λοιπον να σου κανω μια προταση, σαν αρχη ,ετσι για να αρχισεις να ξεδιπλωνεις ακομα περισσοτερο το ταλεντο σου, στην αρχη σκεφτηκα να σου προτεινω να κανεις και εβδομαδιαιες για καθε ζωδιο, αλλα επειδη τελικα ειμαι πολυ λογικο ατομο , σκεφτηκα οτι ειμαστε ακομα λιγες εδω μεσα, οποτε θα μπορουσες να εχεις ενα αρχειο με τον χαρτη της καθεμιας και να βγαζει συγκεκριμενα την πορεια τις εβδομαδας και στον τομεα που αφορα την καθεμια.
και αργοτερα γραφεις μηνιαιες, και ετησιες για ολες μας...
τι λες?
εγω μπορω να σε βοηθησω.... φυσικα....θα στεκομαι βραχος διπλα σου...σιωπηλα και ηθικα....
ενταξ?????

επειδή σύντομα θα έχω πολλές δουλειες και δε θα προλαβαίνω :lol: :lol:
δε θέλω να σας κακομάθω .... No No No
όχι όχι δεν είμαι τεμπέλα , ούτε κοπρόσκυλο No No

απλά ξέρεις τι είναι η συνήθεια? άτιμο πράμα κι αν συνηθίσετε τι θα κάνω μετα

Υ.Γ. ξέρουμε πολύ καλά ότι από προβλέψεις πάω χάλια, δεν υπάρχει περίπτωση λοιπόν να δεχτώ να ξεφτυλιστώ τόσο πολύ ..... Σελήνη λέοντας κρατάει πάντα τους τίτλους τιμής της
queen
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από h_emy 19.10.09 13:08

ιριιιιιιδα, ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩΩΩΩΩΩ
θα εχω ερμη τετραγωνο αρη.δεν με φοβασαι ωρε!!!!!!!?????? η με φοβασαι και φευγεις???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
h_emy
h_emy
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2032
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2009
Ηλικία : 61
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από astarti 19.10.09 23:32

να ενημερωσω πως η μερα ειχε δουλεια - δουλεια δουλεια
και εργασιακα ντραβαλα που θα δειξουν για το θετικο ή αρνητικο τους ..
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από Irida 20.10.09 1:36

Η δική μου μέρα ήταν καλή μέχρι το απόγευμα από κει και πέρα με έπιασαν κάτι νεύρα κάτι μαύρες σκέψεις .... ευχαρίστως και αδιακρίτως σκότωνα ...
παραλίγο να βρίσω έναν φίλο (καλά σκασίλα μου ) , φώναξα στην γειτόνισσα που έλεγε αηδίες (και λίγα της έσουρα) και έβαλα τη μάνα μου να κάθεται ήσυχα στον καναπέ χωρίς πολλά πολλά .
Η πινακίδα μπήκε σπίτι '' Ο ΣΚΥΛΟΣ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ''

το τηλέφωνο που τόσο περιμένω δεν χτύπησε ποτέ
στο τηλέφωνο δεν έχω όρεξη να μιλάω, αφού δεν έχω τι να πω ... κανένα νέο , όλα όπως πάντα ΣΚΑΤΑ
και για το κλείσιμο προσπαθώ ανεπιτυχώς να κοιμηθώ αλλά μάταιαααα.
Από όλα αυτά σήμερα το ιατρικό ανακοινωθέν έχει πόνους στο στομάχι από δυσκολία στη χωνεψη της αμετάβλητης κατάστασης . Αν δεν υπάρξει βελτίωση θα χορηγηθεί ντόπα σε ενέσιμη μορφή , ενδοφλέβια και θα παραμείνει εντός , για συνεχή παρακολούθηση .

Περαστικά και καλό κουράγιο
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Δευτέρα 19/10/09

Δημοσίευση από AlmostThere 20.10.09 18:45

Η δική μου είχε μόνο "εργασιακά ντράβαλα" και τπτ άλλο.
Κούραση, ζήτησα ρεπό μέρες τώρα, δεν ξύπνησα και πήγα αργά στη δουλειά, ακολούθησε τσακωμός με το άτομο της προηγούμενης βάρδιας.

Αυτά τα ωριαία...
AlmostThere
AlmostThere
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 307
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 93

http://wroskopos.wordpress.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης