Astrofous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09

+3
astarti
ploytonas
Irida
7 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09 - Σελίδα 2 Empty Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09

Δημοσίευση από Irida 20.10.09 21:44

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Αφού μάλωσα με τα έντερα μου , με το πρόσωπο μου (έχω κάνει κάτι σπυριά-κοκκινίλες-τραύματα μούρλια , τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα), με τη μάνα μου και θα μπορούσα να μαλώσω και με το τασάκι αλλά το έχω ανάγκη αφού καπνίζω σαν το φουγάρο των διυλιστηρίων .
το τρίγωνο του ερμή δια δεν έδρασε πάνω μου , η σελήνη στο σκορπιο αποδείχτηκε πιο αποτελεσματική για να σκοτώσει κάθε ελπίδα (όχι ότι την είχα , αλλά κουβέντα να γίνεται )
Οι επόμενες δυο μέρες δεν έχουν καμια δυνατή όψη , όσοι έχουν καλή πίστη, μπορούν να ελπίζουν στο τρίγωνο ακόμα (απόψε έγινε η όψη με ακρίβεια) .
Αυτές τις δυο μέρες η σελήνη κινείται στο μεγαλο πολυεθνικό ζώδιο του τοξότη κάνοντας:
ένα τρίγωνο φωτιά και λαύρα με τον βασιλιά του πολέμου
ένα εξάγωνο με την πολύ καλή για να είναι αληθινή άφρο του ανεμοδαρμένου ζυγού
άλλο ένα εξάγωνο με τον ευεργέτη (τέτοιους ευεργέτες μην τους χάσουμε ) ΜΠΛΙΑΧ ΡΟΥΦΙΑΝΕ ΗΡΘΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΕ ΜΑΣ ... κωλοδια. Βαρέθηκα να τον γλείφω, αστο καλό. Τον θυμάμαι το 1997 , μια από τις χειρότερες χρονιές στη ζωή μου
ένα εξάγωνο με τον φαφλατά διπλωμάτη ταχυδρόμο
ένα τετράγωνο με τον ουρανό που δεν του πάει το νερουλιαστό ζώδιο στο οποίο βρίσκεται χρόνια
και κλείνει την πέμπτη με έξαγωνο με τον ψεύτη του ζωδιακού

Την παρασκευή αποχωρεί από τον τοξότη εεε

Βοήθεια μας



jocolor jocolor jocolor
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω


Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09 - Σελίδα 2 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09

Δημοσίευση από astarti 21.10.09 23:20

ευχαριστω αλμοστ .. αν μη τι αλλο ειναι μεγαλη τιμη να λες τετοια για ενα πτωτικο ερμη ΛΟΟΟΟΟΟΛ
μερικοι δεν με αντεχουν καθολου :D :D
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09 - Σελίδα 2 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09

Δημοσίευση από Irida 22.10.09 4:18

Και βέβαια ξαναμάλωσα με την μάνα μου η οποία θα θελα, όπως στο στατρεκ, να διακτινιστεί εκτός του σπιτιού μου....

Το αποφάσισα δεν υπάρχει λόγος να ταλαιπωρείς κάποιον που δεν τον ρώτησες αν θέλει να υπάρχει σε αυτόν τον πλανήτη ...

Είναι ματαιοδοξία η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους και εντελώς παρτακίστικο σύνδρομο το κάνω παιδί για να έχω κάποιον να πρήζω, να έχω κάποιον να του φορτώνω τα δίκα μου απωθημένα από την ηλίθια ζωή μου και όσα δεν κατάφερα να γίνω και να κάνω. Τέλος υπάρχουν και ΚΑΠΗ για παρέα στα γεράματα και ωραιότατες αποκλειστικές για να νταντεύουν .... Μην ακούσω είναι οικονομική λύση το παιδί σε σχέση με την αποκλειστική, γιατί αν αποταμίευε όσα μου έχει σκάσει (φαγητό, ρούχα, σπουδές, φροντιστήρια, διακοπές, μαλακίες κ.α.) θα είχε για 3αποκλειστικές , όχι για μια...

Συγνώμη αν κάποιον θίξω, αλλά πρέπει να το πω, αν δείτε σε χάρτη τον κουράδα ερμή στον τοξότη μαζί με τον απίστευτα ξεκωλιάρη άρη στους ιχθεις και ήλιο αίγα, αρχίστε να τρέχετε με ταχύτητα φωτός , θα σας κάψουν ότι εγκεφαλικό κύτταρο έχει απομείνει και θα θέλετε να κάνετε φόνο πετώντας ακόμα και το πολυ αγαπημένο παμπάλαιο λαπτοπάκι σας....

Εζησα την επιστροφή κρόνου σε μένα θα ζήσω και την επιστροφή κρόνου στη μάνα μου με τον κρόνο στα ντουζένια του .... Που να βρω δύναμη και υπομονή ???
Θα νοικίασω δωματιάρα στο Δαφνί και θα κάνω σύνδεση στο ίντερνετ από κινητό .
Εκανα ήδη της επαφές μου , φίλη με αδερφό ψυχίατρο της είπα να κανονίσει να είμαι σε καλή πτέρυγα.


Άντε βοήθεια μας και σήμερα
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09 - Σελίδα 2 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09

Δημοσίευση από h_emy 22.10.09 9:14

ιριδα ,
ειμαι στα 47 μου, και χωρις επιστροφη κρονου ουτε εγω ουτε εκεινη,και νοιωθω οχι απλως μηδενικο, κατι πολυ λιγοτερο ,που δεν μπορω να την διακτυνισω .γκρρρρρ
το 'χω παρει αποφαση, αυτο το θεμα θα το λυσω next life.
η λυση ειναι μια. .....μακριααααα. οχι οτι λυνει τα παντα, αλλα σου επιτρεπει να ζεις με λιγοτερο σπασμενα νευρα.
h_emy
h_emy
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2032
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2009
Ηλικία : 61
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09 - Σελίδα 2 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09

Δημοσίευση από aspromauro 22.10.09 18:42

αυτες τις δυο μερες ολα στραβα και αναποδα.
avatar
aspromauro
Δίας

Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09 - Σελίδα 2 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων της Τετάρτης και Πέμπτη 21-22/10/09

Δημοσίευση από Irida 22.10.09 19:15

Για κάθε πίκρα και καημό υπάρχει κάτι να ακούσετε ...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ολόκληρη η εκπομπή
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης