Astrofous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010 Empty Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010

Δημοσίευση από magda 17.04.10 16:30

Είπαμε και στο προηγούμενο δελτίο ότι το Σάββατο ξεκινά με όψεις της Σελήνης με Ποσειδώνα, Ουρανό και Κρόνο… περνάμε από τις ονειρικές στις περίεργες καταστάσεις και μετά στην σταθερότητα…. μια δύσκολη σχετικά πορεία με καλή όμως προσγείωση… :smiley:
Το πρωί (9:08), η σελήνη αποφασίζει να αφήσει την σταθερότητα του Ταύρου και να περάσει στους Διδύμους, όπου κυριαρχεί η ποικιλία συναισθημάτων και ενδιαφερόντων. Οι σχέσεις διευκολύνονται, μιλάμε περισσότερο από το κανονικό και βγάζουμε εύκολα προς τα έξω ότι γίνεται μέσα στο κεφάλι μας (ίσως όχι τόσο εύκολα ότι γίνεται στην καρδιά μας… I love you)
Κοντά στα μεσάνυχτα, η Αφροδίτη κάνει ένα εξάγωνο με τον Δία, ιδανική όψη για παιχνίδια wink … ευνοούνται βέβαια και τα έξοδα… γι’ αυτό έχετε το νου σας…ένα Σαββατόβραδο είναι, μην βγούμε και τελείως εκτός προϋπολογισμού..

Την Κυριακή το πρωί, ο Ερμής γυρνάει ανάδρομος και θα πηγαίνει προς τα πίσω μέχρι τις 11 Μαΐου. Οτιδήποτε αγοράσετε αυτές τις μέρες φροντίστε να το δέχονται πίσω στην περίπτωση που το μετανιώσετε …. Δώστε και μεγαλύτερη προσοχή σε ταξίδια, στην επικοινωνία, στις λεπτομέρειες. Πιθανόν να δείτε να επανεμφανίζονται και άνθρωποι από το παρελθόν rendeer …. ρίξτε μια δεύτερη ματιά… ίσως να δείτε διαφορετικά τα πράγματα αυτή τη φορά (ευτυχώς είναι μόνο τρεις βδομάδες… που θα πάει θα περάσουν lol! ).
Προς το μεσημεράκι της Κυριακής έχουμε ένα εξάγωνο Ήλιου-Ποσειδώνα και η φαντασία, τα όνειρα, η πίστη έρχονται σε πρώτο πλάνο και η μέρα τελειώνει με ένα τετράγωνο μεταξύ Σελήνης και Δία… προσοχή στις υπερβολές και θυμηθείτε να μην τα παίρνετε όλα στα σοβαρά…. cool 01

Να περάσετε ένα θαυμάσιο Σαββατοκύριακο!!!!
white flower white flower white flower white flower white flower
magda
magda
Κρόνος

Αριθμός μηνυμάτων : 1121
Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2009
Ηλικία : 55

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010

Δημοσίευση από anouk 17.04.10 18:05

Σε ευχαριστουμε Μαγδα πολυ floating


Ευχες για ενα ομορφο Σαββατοκυριακο σε ολους και σε σενα προσωπικα sunny sunny
anouk
anouk
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 3372
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010

Δημοσίευση από anouk 17.04.10 18:05

Σε ευχαριστουμε Μαγδα πολυ ! floating


Ευχες για ενα ομορφο Σαββατοκυριακο σε ολους και σε σενα προσωπικα sunny sunny

υ.σ κατι παιζει και "ενημερωνω" εις διπλουν ...καλησπερα !
anouk
anouk
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 3372
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010

Δημοσίευση από ΓράψεΜαρξ 17.04.10 19:34

Την Κυριακή το πρωί, ο Ερμής γυρνάει ανάδρομος και θα πηγαίνει προς τα πίσω μέχρι τις 11 Μαΐου.

μια χαρα!
κατι μου λεει οτι οταν ειναι αναδρομος καλυτερη μου γινεται η επικοινωνια..μαλλον λογω αναδρομου στο γενεθλιο..
θα το εχω στο νου μου αυτη τη φορα να το τσεκαρω

Θενκ γιου Μαγδααααα!
ΓράψεΜαρξ
ΓράψεΜαρξ
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 3795
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2009
Ηλικία : 41
Τόπος : Ανταναναριβο, Μαδαγασκαρη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010

Δημοσίευση από kolibri 18.04.10 9:35

ΓράψεΜαρξ έγραψε:
Την Κυριακή το πρωί, ο Ερμής γυρνάει ανάδρομος και θα πηγαίνει προς τα πίσω μέχρι τις 11 Μαΐου.

μια χαρα!
κατι μου λεει οτι οταν ειναι αναδρομος καλυτερη μου γινεται η επικοινωνια..μαλλον λογω αναδρομου στο γενεθλιο..
θα το εχω στο νου μου αυτη τη φορα να το τσεκαρω

Θενκ γιου Μαγδααααα!


χεχεχε ομοίως! :grin: :grin: :grin: :grin:
kolibri
kolibri
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 1869
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββατοκύριακου 17-18/4/2010

Δημοσίευση από aspromauro 18.04.10 20:02

kalispera.emena me thimithike kapoios apo ta palia......
avatar
aspromauro
Δίας

Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης