Astrofous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

+4
kitty
zoom
aspromauro
Irida
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από Irida 06.11.09 23:18


Τι έχει το μενού food02 αυτό το ΣΚ???
Έχει σπιτική moon στην φυσική της θέση , από τα ξημερώματα έχει ξινισμένο mercury που κάνει ημιτετράγωνα με saturn και pluto , χάλια η επικοινωνία φιλενάδες .....
Ευτυχώς η moon αποφασίζει να σώσει λίγο την κατάσταση και να μην κόψουμε φλέβα σαββατικατικά και κάνει βοηθητικά trine με τον νερουλό (του υπόγειου νερού όμως ) sun & με τον υποχθόνιο mercury (και οι δυο κυκλοφορούν στα θωλά νερά του σκορπιού ). Αργά το βράδυ η moon κάνει ένα καλό trine με τον uranus που ίσως βοηθήσει κάποιους να περάσουν καλό σαββατόβραδο ειδικά αν κάποιος έχει νερουλό πλανήτη στις 23 μοίρες .....
Εγώ πάντως το αποφάσισα θα μείνω μέσα και θα κάνω όσα κάνει μια σελήνη στον καρκίνο : θα μαγειρέψω , θα βάλω πλυντήριο και θα κοιμηθώ ..... αρκούμε με τα λίγα πλεον .... confused2

Κυριακή ξημερώματα και πριν χτυπησει η καμπάνα της εκκλησίας η venus φοράει μαύρα δερμάτινα (σαν την Χάλι Μπέρι στην catwoman) και μπαίνει στις μοίρες του σκορπιού .... ξεχάστε το soft sex , κατεβάστε από τις ντουλάπες μαζί με τα πουλόβερ και τα κασκόλ , το μαστίγιο , τις χειροπέδες και τις ψιλοτάκουνες γόβες στιλέτο σε κόκκινο χρώμα ..... αν θέλετε να είστε in fashion είναι άκρως απαραίτητα κομμάτια στην ντουλάπας σας όσο η venus θα κυκλοφορεί στον θανατηφόρο και βιτσίοζο σκορπιό.
Στην πορεία του πρωινού της κυριακής την ώρα που έχει τον Ιορδάνη στο Mega (πολύ τον συμπαθώ) ο sun ρίχνει ένα ημιτετράγωνο με τον saturn για να κάνουμε όλοι όρκο σιωπής και να μην μιλάμε μεταξύ μας ....
εμάς δεν μας πειράζει θα γράφουμε στο φορουμ , οι άλλοι οι κακόμοιροι που δεν έχουν τέτοιες ασχολίες να crying
Την ώρα που κυριακάτικου καφέ βάλτε τον σε αρχοντική κούπα γιατί η moon εγκαταλείπει τον καρκίνο και πάει στον λέοντα .... εκεί πετυχαίνει με square την venus : υπέροχη όψη για να κεράσεις τους άσπονδους φίλους κεφτεδάκια με ποντικοφάρμακο ή να κάνεις σεξ σκίζοντας το καλό κουστούμι του γκομενάκου, που το πλήρωσε με την πιστωτική του με 60άτοκες δόσεις .... οι δόσεις θα του μείνουν - το κουστούμι θα το κλαίει - αξέχαστο γ@μ... (ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ-ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΟΝΟ-ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΕΙΜΑΙ ΒΟΔΙ )
Μετά ισχυριστείτε ότι δεν κάνατε τίποτα , βοηθάει το εξάγωνο moon με saturn να κάνετε ζυγίσιο ξεκαθάρισμα με διπλωματία και νάζι .

Το απόγευμα της κυριακής είναι δραστικότερο .
mercury square jupiter στις 18 μοίρες και τα σταθερά πάλι θα βελάζουμε .
Προσοχή σε υπεραισιόδοξες σκέψεις γιατί ως πράξεις ίσως δεν βγουν, προσοχή σε νεαρά άτομα ειδικά παιδιά και παράτολμα παιχνίδια .
Ολοκληρώνεται η κυριακή με το ημιτετράγωνο του σκορπίσιου sun με τον αιγοκερίσιο pluto μην προσπαθήσετε να επιβληθείτε και να κάνετε τον Αλέκο αν το προσπαθήσουν άλλοι - η αδιαφορία είναι το καλύτερο φάρμακο στο μανιπουλίαρισμα που βγάζει η όψη - μότο σας : τροχονόμο στην ζωή μου δεν έβαλα κανένα να ελέγχει αν θα πάρω την στροφή αριστερά ή δεξιά ή θα βγάλω τα alarm και θα καπνίσω το τσιγαράκι μου ....
Καλό Σαββατοκύριακο , πολλά :kiss10: και cool 01


jocolor jocolor jocolor
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από aspromauro 07.11.09 1:01

όλα αυτά το σκ?θεαματικό μου φαίνετε.εγώ θα εξακολουθώ να τηρώ τον όρκο σιωπής μου γιατί με κρόνο και πλούτωνα επάνω μου θα πάρω κεφάλια.....
avatar
aspromauro
Δίας

Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από zoom 07.11.09 1:10

και πάνω που πήρα τα πάνω μου! και άρχισε να με βοηθάει η σύνοδος του δια στην αφρούλα μου... θα έρθει ο ερμή να μου τα χαλάσει? όχι όχι δε θέλω... :lol:
ευχαριστούμε Ίριδα για το μενού flower
zoom
zoom
Κρόνος

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από aspromauro 07.11.09 1:13

ως ψαράκι zoom θα ανοιγοκλείνεις μόνο τα ματάκια και δε σου χρειάζετε ο ερμής.
avatar
aspromauro
Δίας

Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από Irida 07.11.09 1:13

Κοριτσούδια δεν είναι για όλους δύσκολα
δύσκολα για σταθερούς και για πρώτων μοιρών παρορμητικούς
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από zoom 07.11.09 1:34

εγώ για σήμερα παράπονο δεν έχω! αντε να δούμε παρακάτω! ;)
zoom
zoom
Κρόνος

Αριθμός μηνυμάτων : 1234
Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από Irida 07.11.09 1:58

Όταν δε διαβάζω έρευνες βλακείας, δεν γράφω δελτίο , δε βλέπω tv , βρήκα ένα τρομερό παιχνίδι να σκοτώνω την ώρα μου
Σας το προτείνω είναι για ανέργους , δημόσιους υπαλλήλους , παιδιά μεγαλοτσιφλικάδων και γενικά άτομα με ειδικές δεξιότητες. Παίξτε το και σπάστε τα κοντέρ : [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από kitty 07.11.09 10:02

Kαλημέρες κ ευχαριστούμε πολύ!! airborn
kitty
kitty
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009
Ηλικία : 47
Τόπος : Brussels, BE

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από aspromauro 07.11.09 11:23

ανήκω στη κατηγορία των πρώτων ημερών που είναι δύσκολα.
avatar
aspromauro
Δίας

Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από Ri Hat 07.11.09 11:51

Καλημερα,
Σημερα μικρη Λουλου εδωσες ρεστα κι εγω που δεν καταλαβαινω και πολλα (εκ του μακαριοι οι πτωχοι.....) ειμαι να χαιρομαι, γιατι ολοι μου οι πλανητες ειναι στον σκορπιο(ολοι που λεει ο λογος..)
και ξεχωρισα αυτη σου την φραση "ειδικά αν κάποιος έχει νερουλό πλανήτη στις 23 μοίρες ..... " γιατι εχω Ηλιο στις 25 μοιρουλες εχω και ενα Ερμη στις 26, δεν ξερω αν πιανει...ε?ε?ε? να χαιρομαι ,ε?
Καλημερες σε ολες και να εχουμε ενα υπεροχο σαββατοκυριακοοοοοοο
Ri Hat
Ri Hat
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 253
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από Irida 07.11.09 14:12

Ri Hat έγραψε:Καλημερα,
Σημερα μικρη Λουλου εδωσες ρεστα κι εγω που δεν καταλαβαινω και πολλα (εκ του μακαριοι οι πτωχοι.....) ειμαι να χαιρομαι, γιατι ολοι μου οι πλανητες ειναι στον σκορπιο(ολοι που λεει ο λογος..)
και ξεχωρισα αυτη σου την φραση "ειδικά αν κάποιος έχει νερουλό πλανήτη στις 23 μοίρες ..... " γιατι εχω Ηλιο στις 25 μοιρουλες εχω και ενα Ερμη στις 26, δεν ξερω αν πιανει...ε?ε?ε? να χαιρομαι ,ε?
Καλημερες σε ολες και να εχουμε ενα υπεροχο σαββατοκυριακοοοοοοο

Οριακά είσαι πάλι .... μονίμως σε όρια κινείσαι !!! :animal19:
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από magda 07.11.09 19:12

aspromauro έγραψε:ανήκω στη κατηγορία των πρώτων ημερών που είναι δύσκολα.

και εγώ το ίδιο...
magda
magda
Κρόνος

Αριθμός μηνυμάτων : 1121
Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2009
Ηλικία : 55

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από Irida 08.11.09 1:05


Χρόνια Πολλά στις Αγγελικές και τους Άγγελους που γιορτάζουν σήμερα

Χρόνια Πολλά στις Σταματίνες και στους Σταμάτιδες
Χρόνια Πολλά στους Μιχάλιδες και στις Μιχαλίδες lol! lol!

Χρόνια Πολλά στην γιαγιά μου , στη βαφτιστήρα μου , στις ξαδέρφες μου και στη θειούλα μου και φέτος θυμήθηκα την γιορτή σου, πως να την ξεχάσω κι αυτήν κι εσένα . Μια πανέμορφη γυναίκα , απίστευτη , κουκλάρα και ψυχάρα, καλή μάνα, υπέροχη θεία , καταπληκτική φιλενάδα angel 9 ένας άγγελος ήταν πάντα και στη γη και αλλού ....

Βαφτιστήρούλα μου (το γράφω για να της το δείξω επειδή είναι μικρούλα ) σήμερα που έκανες παράπονα ότι σε πήρα τηλέφωνο ενώ περίμενες να σε πάρω την κυριακή ... βρε χαζόπραμα και την κυριακή θα σε ξαναπάρω παλιό σκατούλα να σου πω τις ευχές μου
Χρόνια σου Πολλά σκατουλάκι Ματινάκι μου
να είσαι καλά, ευτυχισμένο και χαρούμενο πλάσμα , να τραγουδάμε στην βεράντα και να κάνουμε μπάνιο στη θάλασσα με τα βατραχοπέδιλα να γίνουμε κορμάρες
Και την 25 Μαρτίου θα έρθω να δω την παρέλαση να σε θαυμάσω (αφού στο υποσχέθηκα , καλά να είμαστε και θα είμαι εκεί να βγάλω φωτογραφίες, ως καραψωνάρα νονά )



airborn airborn airborn airborn
:chrstmas1: :chrstmas1: :chrstmas1:
party3 party3 party3 party3
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από astarti 08.11.09 20:34

xronia polla se olous kai apo mena ..

na po pos mia bixla tin exo .. kai mia koyrasi apo to soyrtoukema ton proigoymenon imeron ..
ohhhhhh yes den eimai sta high moy
alla eytyxos poys sas exo plai moy :)
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από kitty 08.11.09 21:35

τι να μας επιφυλάσει άραγε η επόμενη εβδομάδα???
kitty
kitty
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009
Ηλικία : 47
Τόπος : Brussels, BE

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 7-8/11/09

Δημοσίευση από kolibri 08.11.09 23:34

να δώσω ραπορτο στην ίριδα ...λοιπον΄ένα πολυ αρμονικό σαββατοκύριακο όχι πολυ ξεκουραστο αλλά ήταν ανάμεσα σε αγαπημένους φιλους που έιχαν κοινή διάθεση!
Καλή εβδομάδα σε ολους
kolibri
kolibri
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 1869
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης