Astrofous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 12-13/12/09

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 12-13/12/09 Empty Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 12-13/12/09

Δημοσίευση από Irida 12.12.09 1:06

Σάββατο ξεκίνησε και του Αγίου Σπυρίδωνα μεγάλη η χάρη του ... πριν από 11χρόνια βγήκα να διασκεδάσω καθώς με είχε καλέσει ένας Σπύρος και η γνωριμία που έκανα εκεί με σημάδεψε ..... καλά να είμαστε να τα θυμόμαστε :dressup2:
Η σελήνη συνεχίζει να είναι κοκέτα και να προσβάλει την αφροδίτη με ημιτετράγωνο ενώ ζηλεύει ο ερμής και κάνει κι αυτός ημιτετράγωνο με τον ποσειδώνα . Αυτά τα ξημερώματα ίσως δούμε έντονα όνειρα ....
Νωρίς το πρωί μεταναστεύει στα μέρη του σκορπιού η σελήνη κι από αυτό το σπίτι εξαγωνίζει τον πλούτωνα , κάνει ημιτετράγωνο με τον ηλιάκο και τέλος κλείνει την μέρα εξαγωνίζοντας τον σοβαρό ερμούκο στην αίγα ...
Γενική τάση της μέρας : κανονικά, ούτε υπέροχα, ούτε απαίσια , ένα απλό σάββατο χωρίς να εκτιμώ ιδιαίτερα τις μέρες με σελήνη στο σκορπιό αλλα αυτό αφορά εμένα και τους πλανήτες μου στα σταθερά που από αυτή τη θέση τους χτυπάει ... Τα νερά φαντάζομαι περνάνε πολύ καλά με σελήνη στο σκορπιό !!!

Κυριακή δυσκολότερη μέρα, η σελήνη από το σκορπιό μπαίνει ανάμεσα στο τετράγωνο των βασικών μετόχων των προβλημάτων μας δλδ μεταξύ πλούτωνα και κρόνου με ημιτετράγωνα ... Αχ Αχ Αχ ...... καπάκι ρίχνει και το τετραγωνάκι της με τον αρούλη στον λέοντα στις 19.23 μοίρες ------ίσως μπόρες και καβγαδάκια να εμφανιστούν ειδικά στα σταθερά πλασματα crying
Στην πορεία της μέρας τετραγωνίζει και ότι υπάρχει στον υδροχόο (δια , χείρωνα ποσειδώνα ) και έρχεται και δένει το ζουμί στο οποίο βράζουμε πάλι εμείς οι σταθεροί ..... τα νερουλάκια έχουν μια αισιοδοξία οτι κάτι από το πουθενά μπορεί να σκάσει μύτη γιατί η σεληνούλα κάνει και ένα τρίγωνο με τον ουρανό clap
Καλό σαββατοκύριακο σε όλους
Σας :kiss10:

jocolor jocolor jocolor
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 12-13/12/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 12-13/12/09

Δημοσίευση από Ri Hat 12.12.09 1:11

Στην πορεία της μέρας τετραγωνίζει και ότι υπάρχει στον υδροχόο (δια , χείρωνα ποσειδώνα ) και έρχεται και δένει το ζουμί στο οποίο βράζουμε πάλι εμείς οι σταθεροί ..... τα νερουλάκια έχουν μια αισιοδοξία οτι κάτι από το πουθενά μπορεί να σκάσει μύτη γιατί η σεληνούλα κάνει και ένα τρίγωνο με τον ουρανό

ωπααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!
αυτο μου αρεσεεεεεεεεεεεεεε
μπραβο και αμα βγει παρε ενα έυγε΄προκαταβολικα doll2
Ri Hat
Ri Hat
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 253
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 12-13/12/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 12-13/12/09

Δημοσίευση από Irida 12.12.09 1:31

Ri Hat έγραψε:
Στην πορεία της μέρας τετραγωνίζει και ότι υπάρχει στον υδροχόο (δια , χείρωνα ποσειδώνα ) και έρχεται και δένει το ζουμί στο οποίο βράζουμε πάλι εμείς οι σταθεροί ..... τα νερουλάκια έχουν μια αισιοδοξία οτι κάτι από το πουθενά μπορεί να σκάσει μύτη γιατί η σεληνούλα κάνει και ένα τρίγωνο με τον ουρανό

ωπααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!
αυτο μου αρεσεεεεεεεεεεεεεε
μπραβο και αμα βγει παρε ενα έυγε΄προκαταβολικα doll2

μακάρι να σου βγει
έχω κι εγώ έναν ουρανό και μια άφρο στα νερά και ελπίζω αφού είναι στις 20 και στις 25 μοίρες μπας και δω τίποτα ευχάριστο και ανατρεπτικό να σκάει να κάνω χαρούλες (άσχημα δεν θέλω φτάνει , τελειώσαμε με αυτά ........ bounce bounce bounce )
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 12-13/12/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 12-13/12/09

Δημοσίευση από aspromauro 12.12.09 1:34

εμενα δε με πιανει πουθενα παλι.χαχα
avatar
aspromauro
Δίας

Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 12-13/12/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 12-13/12/09

Δημοσίευση από kitty 12.12.09 13:46

θα μείνω στο κρεβάτι μου!!! Rolling Eyes
kitty
kitty
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009
Ηλικία : 47
Τόπος : Brussels, BE

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης