Astrofous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

+3
astarti
magda
Irida
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από Irida 23.10.09 21:58


Αυτό το Σαββατοκύριακο η σελήνη θα συνεχίσει να κινείται σε θέση πτώσης , θέλοντας εξουσία ... να πάει να βρει πείτε της κι αυτηνής της αναποδιασμένης...
Ξεκιναει την μέρα της ξινίζοντας τα μούτρα της κάνοντας τετράγωνο με την όμορφη διπλωμάτισσα κουνίστρω αφρούλα στο ζυγό ....
Ο υποχθόνιος ήλιος συναντάει τον υποχθόνιο πλούτωνα για να συνεργαστούν κάνοντας δολοπλοκίες (το εξαγωνάκι αυτο είναι σαν την λαϊκή έκφραση κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι , αποφασίστε ποιον θέλετε για τέντζερη και ποιον για καπάκι , it 's up to you )
Ο ερμής από την άλλη ζηλεύοντας τον ήλιο αποφασίζει να πλησιάσει με τρίγωνο τον ποσειδώνα μπας και βοηθηθεί να σκέφτει κάτι παραπάνω από όσα σκέφτεται κάθε μέρα στο σπίτι του ζυγού (την κόμμωση του, τι χρώμα να βάψει τα φτερά του και πως θα γλείψει τους θεούς του Ολύμπου). Θεωρεί ότι αν πλησιασει τον φαντασιόπληκτο θα του δώσει έμπνευση ..... Κάτι του δίνει κι αυτός, αλλά οι προσδοκίες μου μικρές, είδα τι του έδωσε ο διας και απογοητεύτηκα πλεον.....
Αστάρτη για σένα είναι η όψη αυτή , μην την αφήσεις να φύγει έτσι !!!

Την κυριακή η σελήνη από την αίγα καθότι εργασιομανής με σκοπό την άνοδο της στην κορυφή του Υπουργείου των Αστρων πάει και συναντάει με εξάγωνο τον Ουρανό μπας και της σκάσει στα ξαφνικά καμμιά προαγωγή .... Αυτός όμως επειδή δεν γουστάρει την ευεργεσία του ατόμου , ενδιαφέρεται μόνο για το σύνολο της ανθρωπότητας της, την γράφει στα γκρίζα του σύννεφα.
Τσαντισμένη λοιπόν συναντάει με τετράγωνο τον ερμή για να βγάλει τα σώψυχά της ....
Το σκέφτεται ψύχραιμα όμως ότι πήγε σε έναν ισορροπιστή και μαλθακό ερμή και που να βρει το δίκιο της (άστοχη κίνηση με τόσο μούφα ερμή) και πάει με τρίγωνο στον παλιό της γνώριμο και υποστηριχτή της (όσο αυτή βρίσκεται στην αίγα ) τον κρόνο .
Εκεί έρχεται το ώριμο σχέδιο να κατακλύσει το υποσυνείδητο.

Ευτυχώς μετά από όλα αυτά αποφασίζει να μετακομίσει, το κλίμα δεν την σηκώνει, βγαίνει απο το σπίτι της αίγας και μπαίνει την κυριακή το βράδυ στην αυλή του ανθρωπιστή , του πανέξυπνου , του πανέμορφου , του ταλαντούχου υδροχόου (είμαι αντικειμενική, το διαπιστώσατε ????) .
Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους μας



jocolor jocolor jocolor
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από magda 24.10.09 18:38

Απίθανο Ίριδα queen

Καλό Σαββατοκύριακο και σε σένα :)
magda
magda
Κρόνος

Αριθμός μηνυμάτων : 1121
Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2009
Ηλικία : 55

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από astarti 24.10.09 18:52

to oti tha doulevo olo to sk mas kanei gia to trigonaki ? LOL

eisai THEA babe .
pote arxizeis ebdomadiaies ? I mipos minaiies ?
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από Irida 24.10.09 18:54

astarti έγραψε:to oti tha doulevo olo to sk mas kanei gia to trigonaki ? LOL

eisai THEA babe .
pote arxizeis ebdomadiaies ? I mipos minaiies ?


μόλις ο admin δεχτεί χορηγίες και μου δίνει το χρήμα να ζήσω !!!!!
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Αναγκη για αλλαγη........

Δημοσίευση από ploytonas 24.10.09 19:10

κοριτσια αν πινεται καφε και δεν εχετε τιποτε καλυτερο να κανετε θελω την γνωμη σας για κατι που με απασχολει..ο χαρτης μου ειναι εδω και στην διαθεση σας.το θεμα ειναι επαγγελματικο (τι αλλο θα μου πειτε) Embarassed την επομενη εβδομαδα εχω μιτιγκ και θα ζητησω την μετακινηση μου σεαλλο μαγαζι που παρεπιπτοντος ειναι και ποιο μακρια απο αυτο που ειμαι, (ειναι5 λεπτα αποτο σπιτι μου)κατι με προσταζειγια ειναι εσωτερικη αλλαγη, τι λετε θα τα καταφερω ;
ploytonas
ploytonas
Δίας

Αριθμός μηνυμάτων : 731
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 51

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από ploytonas 24.10.09 19:34

συγνωμη μεταφερθηκα... Cool
ploytonas
ploytonas
Δίας

Αριθμός μηνυμάτων : 731
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 51

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από astarti 24.10.09 20:09

Σωστησ σε βρισκω , να κανουμε αιτημα στους αdmin .. να δωσουν φραγκα Question Cool
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από Irida 24.10.09 20:26

astarti έγραψε:Σωστησ σε βρισκω , να κανουμε αιτημα στους αdmin .. να δωσουν φραγκα Question Cool


Ναι ναι ναι ναι , πες τους το εσύ επειδή εγώ τους φαβάμαι λιγουλάκι lol! lol! lol!
είναι αγροίκοι afro afro
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από astarti 24.10.09 20:33

θα στειλω πμ τωρα , dont worry ..
kai an den ton kanoun tha figo apo do :D
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από Irida 24.10.09 21:03

astarti έγραψε:θα στειλω πμ τωρα , dont worry ..
kai an den ton kanoun tha figo apo do :D

κι εγώ θα σε ακολουθήσω
σιγά μην φύγω , βρήκα θέση και θα την αφήσω .... :lol: :lol: :lol: :lol:
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από Admin 25.10.09 3:07

εκ μερους της διαχειρησης¨: αν και ειναι πολλοι και δεν εχω συννενοηθει με ολους Σε περιπτωση που διαφωνουν καποιοι , ας ενημερωσουν για να επαναδιατυπωθει η απαντηση.

Ιριδα , μπορουμε να κανουμε τα παντα κατα το δυνατον για να λυθειτο θεμα της ανεργιας σου
αλλα το φορουμ θα μεινει απεξω απο οικονομικες συναλλαγες γιατι δεν θελουμε αυτο το φουλ του 8 να φερει κακα μαντατα για τη σερενατα ;)

Παρ' ολα αυτα τα δελτια ειναι κοσμημα και σε περιπτωση που θα εγραφες και προβλεψεις - επειδη εχεις τελεντο το λεω - θα εκανες ενα δωρο απο τα δωρα σου στο κοινο .

Σε ευχαριστουμε και θα κανουμε τα παντα να λυθει το αλλο θεμα συντομα cheers
ευχαριστουμε και παλι για την πολυτιμη συνδρομη σου
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009

https://astrofou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από Irida 25.10.09 10:46

Το full του 8 στο φορουμάκι θέλω να αξιοποιήσω μαζί με τον δικό μου δυνατό 8ο ;)
Οι admin να μείνουν μακριά από χορηγίες και χρήμα , θα μαζέψω εγώ όλο το χαρτί παιδια (χαχαχαχαχα)

Πέρα από την πλάκα, δεν θεωρώ ότι μπορώ να γράψω προβλέψεις γιατί είμαι όχι απλώς αρχάρια αλλά πολύ λίγη σε γνώσεις για να εκτεθώ τόσο πολύ.
Όσο είμαστε λίγοι(δλδ είμαστε ακόμα μεταξύ μας), πάει στο καλό η έκθεση αλλά υπάρχει και άλλο θέμα, δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω περισσότερα αυτό τον καιρό , έχω ένα σωρό αγχωτικά πράγματα να κανονίσω σχετικά με την ζωή μου (διάβασμα, αποστολή βιογραφικών, καβγάδες με την μάνα μου και όποιον άλλο μου πέσει στην πλώρη, κανά καφέ να βγω από το σπίτι κλπ ασχολίες)

Επίσης έχω υποσχεθεί να γράψω για το blog της Almost και το λόγο μου τον κρατάω .
Ελπίζω λοιπόν να καταφέρω τουλάχιστον να καταφέρω να κάνω αυτό .
Μετά συζητάμε τα υπόλοιπα .

Καλή βροχερή κυριακή ....

jocolor jocolor
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από kitty 25.10.09 13:09

Guys,
πολύ καλή στήλη..!! :D

Ιριδάκι,
υπέροχη έμπνευση!!
kitty
kitty
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2009
Ηλικία : 47
Τόπος : Brussels, BE

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από astarti 25.10.09 13:19

Ιριδα σε μενα δουλεψε η οψη - ξεφυγαααααααααααμε ..
αλλα οκ εχουμε κανει και χειροτερα λοοοολ
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από Irida 25.10.09 16:32

astarti έγραψε:Ιριδα σε μενα δουλεψε η οψη - ξεφυγαααααααααααμε ..
αλλα οκ εχουμε κανει και χειροτερα λοοοολ


Σου έγραψα με μεγάλα γράμματα που ακόμα και με 10 βαθμούς μυωπία θα το έβλεπε ο καθένας :

Αστάρτη για σένα είναι η όψη αυτή , μην την αφήσεις να φύγει έτσι !!!
Ξέραμε ότι σε σενα θα δουλέψει η όψη .....


παιδιά κανενας άλλος που του δούλεψε κάτι γιατί εγώ για ένα καφέ πήγα και βρήκα τη μάνα μου τάβλα

α ρε Δια είσαι και γαμώ τα γούρια , εγώ πάντως το λέω έχω αρχίσει να πιστεύω ότι ο κρόνος παλεύεται , χάνεις κανένα κιλό, ξεκόβεις από καμια δεκαριά άτομα (που αποδεικνύεται ότι έπρεπε να ξεκόψεις) και μαζεύεσαι γενικά σε πολλούς τομείς .....
Κρόνε τα τρίγωνα σου περιμένω από τον ζυγό, να δω χαΐρι και προκοπή
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από Irida 25.10.09 16:34

kitty έγραψε:Guys,
πολύ καλή στήλη..!! :D

Ιριδάκι,
υπέροχη έμπνευση!!



Ευχαριστώ Kitty

από έμπνευση έχουμε να μοιράσουμε , μας τρέχει από τα παντζάκια ..... από άλλα στερούμαστε ....
Αχ Αχ Αχ !!!!!!
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από astarti 25.10.09 17:01

Irida se sena o kronow tha dosei .. sta trigina kai na moy to thimitheis

to eida poylaki moy to prosopiko sxolio- afierosi gia ti mourla moy kai tin ezisa lol epeses pali mesa ..

pos tha kanoyme link to blog tis almost edo na vlepoume ta keimena sas ?
admim kante kati gia ayto sas parakalo
:)
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από h_emy 25.10.09 17:07

astarti έγραψε:Irida se sena o kronow tha dosei .. sta trigina kai na moy to thimitheis

to eida poylaki moy to prosopiko sxolio- afierosi gia ti mourla moy kai tin ezisa lol epeses pali mesa ..

pos tha kanoyme link to blog tis almost edo na vlepoume ta keimena sas ?
admim kante kati gia ayto sas parakalo
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αυτο ηθελα να ζητησω και γω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
h_emy
h_emy
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2032
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2009
Ηλικία : 62
Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από Irida 25.10.09 17:13

astarti έγραψε:Irida se sena o kronow tha dosei .. sta trigina kai na moy to thimitheis

to eida poylaki moy to prosopiko sxolio- afierosi gia ti mourla moy kai tin ezisa lol epeses pali mesa ..

pos tha kanoyme link to blog tis almost edo na vlepoume ta keimena sas ?
admim kante kati gia ayto sas parakalo
:)

Δεν την έχω βρει ακόμα να της πω τι έφτιαξα και αν της αρέσει ...
Αν θέλει θα βρει και θα μας πει τον τρόπο να χωθεί το blog της εδώ, γιατί εκτός από μεγάλη αστρολόγα του εξωτερικού , με διεθνή πελατεία που δεν αναλωνεται στην κατίνα των Β.Π. (πωπω μπιχτή , Αστάρτη την έπιασες???? χαχαχαχα γελαω μονη μου ) , είναι και μεγάλος κομπιουτεράκιας !!!!
Irida
Irida
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 2229
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δελτίο Αστρικών  Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09 Empty Απ: Δελτίο Αστρικών Φαινομένων Σαββάτου & Κυριακής 24 - 25/10/09

Δημοσίευση από astarti 25.10.09 18:18

:D :D :D
astarti
astarti
Ουρανός

Αριθμός μηνυμάτων : 5224
Ημερομηνία εγγραφής : 11/10/2009
Ηλικία : 52

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης